انواع پیاز
خانه / پیاز قرمز / قیمت پیاز قرمز صادراتی | مرکز فروش پیاز ایران

قیمت پیاز قرمز صادراتی | مرکز فروش پیاز ایران

قیمت پیاز قرمز صادراتی در مرکز فروش پیاز ایران چگونه است؟ قیمت پیاز قرمز صادراتی با قیمت پیاز معمولی چه تفاوتی دارد؟ پیاز قرمز صادراتی بر حسب نوع پیاز و همچنین سایز و بسته بندی ان قیمت گذاری می شود که می توانید با هر مشخصاتی که نیاز دارید ان را سفارش دهید.

قیمت پیاز قرمز صادراتی

فروش پیاز صادراتی

فروش پیاز صادراتی در سه مدل پیاز زرد, پیاز قرمز و پیاز سفید انجام پذیر است این نمونه پیاز ها با توجه به اینکه مصرف داخلی و صادراتی دارند و هر کدام دارای پارامتر های مخصوص به خود است باید از مراکز مشخص خرید کنید تا بتوانید پیازی که نیاز دارید را خریداری کنید و کسانی که در این کار تخصص ندارند و صادراتی انجام نداده اند و یا محصول صادراتی برای کشور های مختلف بسته بندی نکرده اند خریداری نکنید.

قیمت پیاز قرمز صادراتی

فروش عمده پیاز صادراتی

پیاز به دلیل مصرف بالای ان و همچنین هزینه های زیاد برای حمل و نقل ان به دیگر کشور ها می طلبد که پیاز را به صورت کانتینری ارسال نمود و به غیر از کشور عراق که نزدیک است برای بقیه کشور ها پیاز به صورت عمده و کانتینری ارسال می شود. فروش عمده پیاز در سه رنگ مختلف و سایز های مختلف اعم از درشت, متوسط و ریز در این مجموعه قابل انجام است.

قیمت پیاز قرمز صادراتی

فروش پیاز قرمز صادراتی آذرشهر

فروش پیاز قرمز صادراتی اذرشهر از جمله موارد پیاز کشت شده قرمز توسط مجموعه است که سالانه به طور عمده انجام می گیرد. به دلیل اینکه این شهر دارای خاک مساعدی است محصولاتی مانند پیاز و سیر با بهترین شکل ممکن به عمل می ایند و برای صادرات بسیار گزینه مناسبی هستند.

قیمت پیاز قرمز صادراتی

قیمت عمده پیاز سفید

قیمت عمده پیاز سفید نیز از جمله مواردی است که از این مجموعه استعلام می شود و قابل تامین و عرضه می باشد. پیاز سفید به دلیل برداشت در ماه های بهار و تابستان برای صادرات به کشوری مانند عراق و امارات بسیار مناسب است. این نمونه برای مصارف غذایی بسیار گزینه مناسبی است و از ان در بسیاری از فراورده ها نیز استفاده می کنند.

قیمت پیاز قرمز صادراتی

فروش پیاز جیرفت

فروش پیاز جیرفت در کیفیت های متوسط و لوکس صادراتی با توجه به نوع بذر قابل عرضه است و توجه داشته باشید که این نمونه پیاز بیشتر سفید و زرد هستند و نمونه قرمزی ندارد. پیاز جیرفت با ورود ان می تواند قیمت بازار را متعادل کند و پیاز بیشتری را به بازار های داخلی و صادراتی ارائه کند.

قیمت پیاز قرمز صادراتی

پیاز صادراتی تبریز

پیاز صادراتی تبریز از جمله موارد مناسب برای صادرات است که به دلیل نزدیکی به مرز بازرگان و استارا مناسب ترین گزینه برای صادرات به کشور های اروپایی است. پیاز صادراتی تبریز در دو مدل زرد و قرمز با کیفیت های درجه یک قابل عرضه است این نمونه پیاز برای نگهداری نیز بسیار مناسب هستند که می توان ان ها را تا ۶ ماه نگهداری کرد.

قیمت پیاز قرمز صادراتی

قیمت پیاز قرمز صادراتی

قیمت پیاز قرمز صادراتی در بهترین کیفیت و بسته بندی طبق قیمت روز و متناسب با میزان سفارش شما مشتریان اعلام می گیرد که می تواند با بیان نوع و سایز پیاز و همچنین مقدار سفارشی که دارید قیمت پیاز قرمز صادراتی را جویا شوید و ثبت سفارش نمایید. مجموعه ما با صادرات به کشور های مختلف و همچنین تامین محصول برای شرکت های مختلف این امید را به شما می دهد که بهترین نمونه های صادراتی را در اختیار شما قرار دهد.

قیمت پیاز قرمز صادراتی

مرکز فروش پیاز صادراتی ایران

مرکز فروش پیاز صادراتی ایران کجاست؟ چه مجموعه سورت و بسته بندی پیاز را انجام میدهد؟
مجموعه سودا سه پیاز با فعالیت چند ساله در این مسئله و صادرات پیاز به کشور های مختلف و مطلع بون از سلیقه های کشور های مختلف این امکان را برای شما خریداران ایجاد کرده تا بتوانید در مرکز فروش پیاز صادراتی بهترین محصولات را با مناسب ترین قیمت ها خریداری نمایید.

قیمت پیاز قرمز صادراتی

امتیاز
5٫0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجموعه کشاورزی سودا سه پیاز
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120954655
آدرس کانال: tejaratmosir@
پست الکترونیکی:info@sowdasepiaz.com

مطلب پیشنهادی

فروشندگان پیاز قرمز درجه یک و مرغوب در بازار

یکی از سبزیجات و صیفی جاتی که از قدیم تا به حال در کل جهان مورد استفاده قرار می گیرد، پیاز است. تولید پیاز در کشورهایی نظیر ایران، هند، آمریکا و ... انجام می شو

انواع پیاز