انواع پیاز
خانه / پیاز / خرید و فروش عمده پیاز در سال ۹۹ | بزرگترین فروشنده پیاز در ایران

خرید و فروش عمده پیاز در سال ۹۹ | بزرگترین فروشنده پیاز در ایران

خرید و فروش عمده پیاز در سال ۹۹ در مجموعه سودا سه پیاز مانند سال های اخیر و حتی قوی تر و اماده تر در اختیار شما خریداران و تاجران قرار میدهد تا شما بتوانید بهترین پیاز را خریداری کنید و در بازار های داخلی و صادراتی عرضه نمایید. مجموعه سودا سه پیاز از بزرگترین مجموعه های فعال پیاز در کشور است که در طول سال در حال خدمت رسانی به تاجران و کشاورزان است.

خرید و فروش عمده پیاز

خرید و فروش عمده پیاز

خرید و فروش عمده پیاز از جمله فعالیت های ما به شمار میرود که از ۵ تن شروع می شود و تا ۵۰۰۰ تن نیز قابلیت تامین گسترش می یابد. به دلیل مصرفی بودن این محصول در سبد غذایی مردم یک نیاز مهم به شمار میرود که از این بابت خوشحال هستیم که در این عرصه به مردم کشور برای تامین این محصول خدمت رسانی می کنیم. از جمله انواع پیاز موجود می توان به این ۴ مدل اشاره کرد:

 1. پیاززرد
 2. پیاز طلایی
 3. پیاز سفید
 4. پیاز قرمز

خرید و فروش عمده پیاز

فروشنده پیاز در ایران

به دلیل مصرفی بودن پیاز و کیفیت های مختلف پیاز در سایز ها, رنگ ها, تنوع و بسته بندی متفاوت این نیاز برای این محصول است که یک فروشنده پیاز در ایران به صورت مرجع باشد که بتوانید محصولات خودتان را با کیفیتی که مد نظرتان است خریداری کنید در اصل به یک فروشنده پیاز در ایران نیاز دارید. مجموعه سودا سه پیاز با سابقه چندین ساله در این حوزه این امکان را ایجاد کرده که بتوانید هر سفارشی که دارید را با مناسب ترین قیمت و سریع ترین حالت ممکن تهیه نمایید.

خرید و فروش عمده پیاز

قیمت پیاز در ایران

قیمت پیاز در ایران تابع موارد بسیاری است که هر کدام به نوبه خود می توانند در قیمت ان تاثیر گذار باشند. قیمت پیاز در ایران تابع موارد ذکر شده در زیر است:

 • کیفیت
 • رنگ
 • سایز
 • بسته بندی
 • موقع و زمان خرید
 • تناژ خرید
 • جو بازار
 • تقاضا
 • و …

موارد نام برده جزو مهمترین گزینه ها برای قیمت پیاز است که هر کدام از ان ها تغییر کند قیمت ان متفاوت می شود و یکی از دلایل بالا بودن قیمت پیاز صادراتی نسبت به پیاز داخلی همین گزینه ها هستند که با هم تفاوت دارند.

خرید و فروش عمده پیاز

صادرات پیاز به عراق

کشور همسایه عراق به دلیل هم مرز بودن با ایران و همچنین جنگ های داخلی که در این کشور در چندین سال اخیر باعث شده که نتواند به یک ثبات نسبی برسد و زیر ساخت های کشاورزی و تولید خود را ایجاد نماید به همین علت در بسیاری از محصولات نیاز به تامین و واردات دارند و باید از کشور های مختلف خریداری کنند این محصولات را از جمله محصولات کشاورزی که تعداد زیادی نیز هستند می توان به پیاز اشاره کرد که صادرات پیاز به عراق در فصل های مختلف در حال انجام است.

خرید و فروش عمده پیاز

پیاز در سال ۹۹

پیاز در سال ۹۸ چگونه بود و در سال ۹۹ پیاز دارای چه بازاری است؟
اگر سال های مختلف را بررسی کنیم متوجه می شویم که پیاز تقریبا در ۷ ماه از سال یک شرایط عادی دارد و قیمت ها معقول است و خرید و فروش با نوسانات قیمتی کمی انجام می گیرد و در مواقع دیگر سال نیز به دلیل شرایط و هزینه های کشت و هزینه های انبار داری قیمت پیاز کمی بیشتر می شود.

خرید و فروش عمده پیاز

خرید پیاز زرد

از پیاز های مصرفی ایران, که به طور مداوم ان را خریداری می کنند و بیشترین فروش را دارد پیاز زرد است. پیاز زرد را در شهر های مختلف ایران می توانید پیدا کنید و خریداری نمایید. خرید پیاز زرد به صورت عمده برای عرضه و حتی نگهداری ازجمله فعالیت های خریداران در این حوزه است و کسانی که پیاز را با قیمت مناسب نیاز دارند می توانند با ما در ارتباط باشند.

 

خرید و فروش پیاز سفید

بعد از پیاز زرد از نظر مصرفی بیشترین مصرف را پیاز سفید دارد که می تواند بسیار مفید فایده باشد. خرید و فروش پیاز سفید در کیفیت های مختلف و سایز های مختلف و به صورت سفارشی برای صادرات به کشور های حاشیه خلیج فارس با بهترین خدمات انجام می گیرد. خرید و فروش پیاز سفید در طول سال در حال انجام است.

خرید و فروش عمده پیاز

پیاز سفید اصفهان

پیاز سفید اصفهان از جمله پیاز های با کیفیت است که علاوه بر ماندگاری مناسب دارای رنگ سفید و روشن است که برای خرید و فروش مناسب است البته توجه داشته باشید که پیاز دارای کیفیت های مختلف است و طبق سفارش خود در مجموعه سودا سه پیاز می توانید پیاز دریافت کنید با مشخصاتی که مد نظر شما و خریدار شما است.

خرید و فروش عمده پیاز

قیمت پیاز در سال ۹۹

برای اطلاع ازبازار پیاز و خرید به صورت عمده با کارشناسان فروش ما می توانید در ساعات مختلف ارتباط بگیرید و سفارش های خود را اعلام کنید و قیمت پیاز در سال ۹۹ را جویا شوید.

خرید و فروش عمده پیاز

امتیاز
5٫0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجموعه کشاورزی سودا سه پیاز
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120954655
آدرس کانال: tejaratmosir@
پست الکترونیکی:info@sowdasepiaz.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پیاز در ایران

قیمت پیاز در ایران | بزرگترین مجموعه فروش پیاز ایران

پیازها از نظر اندازه ، شکل ، سایه و طعم نوسان دارند. بیشترین شناخته شده …

انواع پیاز