انواع پیاز
خانه / پیاز صادراتی / فروش فوق العاده پیاز صادراتی در کشور

فروش فوق العاده پیاز صادراتی در کشور

فروش فوق العاده پیاز صادراتی در کشور در چه مجموعه ای انجام می شود؟ فروش فوق العاده پیاز صادراتی به چه صورت است؟ این مجموعه با کشت پیاز در شهر های مختلف و خرید پیاز به صورت مستقیم در این مجموعه انجام می شود و به صورت سورت شده در می اید و بعد از بسته بندی در اختیار شما صادر کنندگان قرار میدهد.


قیمت فروش فوق العاده پیاز صادراتی

این مجموعه این امادگی را دارد در ماه های مختلف انواع پیاز صادراتی را با قیمت های مناسب در اختیار تاجران این حوزه قرار دهد.این مجموعه انواع پیاز را به شرح زیر در تاریخ ذکر شده اماده و تحویل مشتریان قرار داده است:

 پیاز قیمت پیاز برای بازار داخل قیمت پیاز صادراتی( ریال)
 پیاز زرد ۸۰۰۰ ۱۲۰۰۰
پیاز طلایی ۱۰۰۰۰ ۱۵۰۰۰
پیاز سفید متوسط ۲۰۰۰۰ ۲۳۰۰۰
پیاز سفید درشت ۲۱۰۰۰ ۲۴۰۰۰
پیاز قرمز متوسط ۲۲۰۰۰ ۲۵۰۰۰
پیاز قرمز درشت ۲۴۰۰۰ ۲۷۰۰۰
تاریخ بروز رسانی ۱۳۹۸/۰۷/۰۵ استعلام قیمت

خرید ارزان و اسان پیاز صادراتی

برای اینکه بتوانید پیازی که صادر می کنید علاوه بر اینکه کیفیتی مناسب داشته باشد و بتوانید نظر مشتریان خود را برای دفعات بعدی نیز حفظ کنید می توانید با گروه کشاورزی سودا سه پیاز ارتباط بگیرید. این مجموعه علاوه بر اینکه محصول با کیفیت در اختیار شما قرار می دهد پیاز را با مناسب ترین قیمت به شما تحویل می دهند.

انواع پیاز موجود در این مجموعه به شرح زیر موجود است و عرضه می شود:

  • پیاز زرد درشت
  • پیاز زرد متوسط
  • پیاز طلایی متوسط
  • پیاز طلایی درشت
  • پیاز سفید متوسط
  • پیاز سفید درشت
  • پیاز قرمز متوسط
  • پیاز قرمز درشت

فروش فوق العاده پیاز صادراتی

پیاز به دلیل اینکه مانند دیگر محصولات کشاورزی سایز مشخصی ندارد مهیا کردن ان برای صادرات کمی دشوار است و بسیاری این کار را انجام نمی دهند. این مجموعه با داشتن سابقه بالا در این امر انواع پیاز را برای صادرات در اختیار شما تاجران قرار می دهد.

فروش فوق العاده پیاز قرمز

فروش فوق العاده پیاز قرمز از جمله فعالیت های مجموعه در طول سال است, همانطور که میدانید پیاز قرمز به خودی خود پیاز صادراتی محسوب می شود و یک نمونه مناسب برای فصل سرما است که می توان ان را تا ۶ ماه نیز نگهداری کرد. این محصول را برای صادرات با کیفیت و قیمت فوق العاده می توانید تهیه نمایید و برای کشور های مختلف حاشیه خلیج فارس ارسال کنید.

فروش فوق العاده پیاز

فروش فوق العاده پیاز زرد

فروش فوق العاده پیاز زرد نیز در طول ۱۲ ماه سال در این مجموعه قابل تامین میباشد و از بهترین انواع پیاز برای استفاده در بسته بندی و صادرات بهره و استفاده لازم می شود. توجه داشته باشید که پیاز زرد در فصل های مختلف متفاوت است و برای صادرات با کارشناسان ما حتما صحبت نمایید که شما را راهنمایی کنند.

فروش فوق العاده پیاز

فروش فوق العاده پیاز سفید

مردم کشور خودمان ایران در میان پیاز ها به دو نوع سفید و زرد گرایش دارند و بیشترین خرید های خود را از بین این دو نمونه پیاز انجام می دهند. پیاز سفید به دلیل طعم مناسبی که دارد برای طعم غذا بسیار مناسب است و بسیاری از کارخانه ها و رستوران ها از این نمونه پیاز استفاده می کنند.

فروش فوق العاده پیاز

قیمت پیاز صادراتی در انواع مختلف

قیمت پیاز صادراتی در انواع مختلف را از کجا استعلام کنیم؟ ایا هر نمونه پیازی را می شود صادر کرد؟
باید توجه داشته باشید که کشور های مختلف دارای سلیقه مصرف متفاوت هستند و متناسب با نیاز و سفارش ان ها باید پیاز صادراتی را انتخاب و ارسال نمود. پیاز صادراتی در انواع مختلف با هم متفاوت است و هر نمونه نیز خود دارای کیفیت و سایز بندی مجزا است که برای خرید و قیمت گذاری باید این موارد لحاظ گردد. به طور مثال پیاز قرمز صادراتی برای ترکیه با پیاز صادراتی متناسب با بازار عراق متفاوت است و علاوه بر سایز و نوع پیاز بسته بندی ان نیز تفاوت دارد.

فروش فوق العاده پیاز

پیاز سورت شده صادراتی

پیاز سورت شده صادراتی از جمله دغدغه های تاجران و صادر کنندگان است چراکه برای صادرات سایز پیاز, سالمی پیاز و نوع بسته بندی و حمل ان نیز مهم می باشد که متاسفانه در کشور بسیاری از فروشندگان رعایت نمی کنند. مجموعه سودا سه پیاز تمام این موارد را برای شما سهل نموده و به راحتی می توانید سفارش خود را ثبت و نهایی کنید.

فروش فوق العاده پیاز

امتیاز
5٫0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجموعه کشاورزی سودا سه پیاز
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120954655
آدرس کانال: tejaratmosir@
پست الکترونیکی:info@sowdasepiaz.com

مطلب پیشنهادی

خرید پیاز صادراتی تناژ | صادرات هزاران تن پیاز

پیاز یک گیاه دو ساله با برگهای توخالی و استوانه ای است. پیاز انواع مختلفی …

انواع پیاز