انواع پیاز
خانه / پیاز سفید / مجموعه سورت و تولید پیاز سفید در کشور

مجموعه سورت و تولید پیاز سفید در کشور

پیاز، یکی از پر مصرف ترین موادی است که امروزه توسط عموم مردم خریداری می شود. خواص فوق العاده ای که در پیاز وجود دارد باعث شده که تولید پیاز سفید افزایش یابد و حتی متخصصان تغذیه مصرف آن را در طول روز و در کنار غذاهای مختلف توصیه کنند.

مجموعه سورت و تولید پیاز سفید در کشور

خرید تضمینی انواع پیاز در کشور

خرید تضمینی انواع پیاز در کشورمصرف پیاز در سراسر کشور بالا است و تولید کنندگان زیادی برای رفع این نیاز تلاش می کنند تا محصولاتی با کیفیت و با قیمت مناسب در بازار عرضه کرده و در دسترس مشتریان قرار دهند. 

این سوال که کدام پیاز برای خوردن مناسب است؟ موضوعی است که ذهن بسیاری از مصرف کنندگان را مشغول کرده است. 

در جلو تر به بررسی خصوصیات پیاز سفید و قرمز اشاره می کنیم. 

مراکز فروش متعددی که در ایران وجود دارند این محصول را به طور تضمینی در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهند. 

ایران از کشور هایی است که امروزه پیشرفت چشم گیری در زمینه کشاورزی و تولید محصولات مختلف داشته است پس می توان محصولات مورد نظر را با اطمینان کافی خریداری کرد. 

بهترین مرکز عرضه پیاز سفید در ایران

بهترین مرکز عرضه پیاز  سفید در ایران	 آذربایجان شرقی رکورد دار تولید پیاز در کشور است. در این منطقه شرایط برای تولید این محصول بسیار مناسب است و تولید کنندگان بعد از کاشت و برداشت، این محصول را به شهر های مختلف دیگر که از نظر تولید ضغیف تر هستند ارسال می کنند. 

خواص پیاز تا حد بسیار بالایی به کیفیت محصول بستگی دارد. یعنی اگر پیاز کیفیت بالایی داشته باشد تاثیری که روی بدن مصرف کنندگان می گذارد بیشتر و قوی تر است. 

پیاز دارای خواص ویژه ای است. مثلا می توان به خواص پیاز زرد برای کیست اشاره کرد. عناصری که در این نوع پیاز وجود دارند میتوانند برخی کیست هایی که به دلایل مختلفی در بدن ایجاد شده را از بین ببرد. 

همچنین می توان به خواص پیاز برای سرماخوردگی نیز اشاره کرد.

در پیاز ویتامین های مختلف از جمله مهم ترین ویتامین یعنی ویتامین c به مقدار زیادی وجود دارد. این عناصر می توانند بدن را در برابر عوامل بیماری زا مانند میکروب ها و باکتری های مختلف حفظ کنند و مانع از ایجاد بیماری شوند. 

توجه به کیفیت و سلامت محصول در هنگام خرید از مهم ترین نکاتی است که مشتریان باید به آن توجه داشته باشند و حتما محصولاتی را خریداری کنند که دارای تاییدیه های لازم از مراکز بهداشتی و… باشد. 

فروشگاه پياز اصفهان به صورت عمده

فروشگاه پياز اصفهان به صورت عمده	شهر اصفهان نیز از تولید کنندگان معتبر و عمده انواع پیاز است. پیاز های تولید شده در اصفهان به شهر های دیگر و حتی به کشور های دیگر ارسال می شود. 

پیاز دارای آنتی اکسیدان فراوان است در نتیجه مصرف آن می تواند بدن را در برابر بیماری های خاص از جمله سرطان حفظ کند. 

آنتی اکسیدان موجود در پیاز قرمز و سفید باعث پاکسازی بدن در هر بار مصرف می شود و بسیاری از عوامل مضری که در بدن وجود دارند را از بین می برد. 

هرچه کیفیت پیاز بالا تر باشد تاثیر این موارد گفته شده روی بدن بیشتر است و به همین جهت شهر های تولید کننده این محصول مانند اصفهان و آذر بایجان شرقی تلاش می کنند تا محصولات خود را در بهترین شرایط رشد وپرورش داده و سپس با رعایت تمامی نکات بهداشتی واستاندارد ها وارد بازار کنند. 

صادرات پیاز به کشورهای حاشیه خلیج فارس

صادرات پیاز به کشورهای حاشیه خلیج فارسکشور های حاشیه خلیج فارس از نظر تولید پیاز توانایی کافی ندارند در نتیجه این محصول را از کشور ما خریداری می کنند. 

صادرات پیاز به کشور های حاشیه خلیج فارس مراحلی دارد که حتما باید به آن ها توجه شود تا در نهایت محصول سالم و با کیفیت به مقصد برسد. 

توجه به سالم بودن محصولات قبل از صادرات بسیار اهمیت دارد به همین منظور کشاورزان قبل از بسته بندی و ارسال پیاز هارا سورت و جداسازی می کنند تا اگر پیازی خراب یا آسیب دیده بود جدا شده و به بقیه محصولات آسیبی نرساند. 

قیمت پیاز سفید مخصوص نگهداری و انبار کردن

قیمت پیاز سفید مخصوص نگهداری و انبار کردن تولید کنندگان تلاش می کنند تا قیمتی را برای محصول در نظر بگیرند که خرید پیاز قرمز و سفید برای عموم مردم به راحتی امکان پذیر باشد. 

البته لازم به ذکر است که عوامل زیادی روی تعین قیمت محصولات تاثیر گذار هستند. 

مانند هزینه هایی که قبل از عرضه محصول به بازار توسط تولید کنندگان به منظور های مختلف صرف می شود. 

نگه داری پیاز ها در انبار باید با رعایت نکات بهداشتی انجام شود، زیرا اگر  شرایط نگه داری مناسب نباشد ممکن است به محصولات آسیب زیادی وارد شود. 

مثلا محیط نگه داری باید دمای مناسبی داشته باشد و دارای نور کافی باشد تا زمینه برای فساد مواد غذایی یا فعالیت میکروارگانیسم های مختلف به ویژه قارچ ها فراهم نشود. 

ممکن است در عرض یک سال محصولات یک منطقه مهم که از بزرگ ترین و مهم ترین تولید کنندگان است بر اثر حوادث طبیعی آسیب جدی ببینند و میزان کل محصولات کاهش پیدا کند. در این صورت ممکن است قیمت پیازی که در شهر های دیگر عرضه می شود نیز  نسبت به قبل بالا تر باشد. 

فروش پیاز سکه ای برای صادرات

فروش پیاز سکه ای برای صادراتپیاز سکه ای یا پیاز f شکل نوع خاصی از پیاز است که بیشتر برای صادرات به کشور های اروپایی تولید می شود. 

شکل ظاهری این پیاز ها شبیه میوه هلو انجیری است یعنی عرض بسیار کم و طول بیشتری دارد. این نوع پیاز در کشور ما نسبت به انواع دیگر کمتر تولید می شود. 

بعد از تولید پیاز سکه ای تولید کنندگان این محصول را سورت و بسته بندی کرده و به کشور هایی که درخواست داشته اند صادر می کنند. 

پیاز سکه ای یا پیاز سفید و قرمز تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند. 

یکی از تفاوت ها و مضرات پیاز سفید نسبت به پیاز قرمز این است که :میزان آنتی اکسیدان ها در پیاز قرمز بیشتر است و مصرف مقدار کمتری از آن تاثیر بالا تری روی بدن دارد اما به طور کلی خواص دیگر آن ها مشابه یک دیگر است. 

مثلا کالری این پیاز ها باهم برابر است. پیاز سفید و قرمز هر دو در گروه مواد غذایی کم کالری دسته بندی می شوند. 

در پیاز قرمز و سفید مقداری فیبر وجود دارد و به همین جهت مصرف پیاز از دیابت و فشار خون و سکته های مغزی و قلبی جلو گیری می کند. 

یکی از مهم ترین خواص پیاز قرمز حفظ کلسترول خون است که این موضوع در نهایت از بیماری های قلبی و عروقی در سنین مختلف جلو گیری می کند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجموعه کشاورزی سودا سه پیاز
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120954655
آدرس کانال: tejaratmosir@
پست الکترونیکی:info@sowdasepiaz.com

مطلب پیشنهادی

فروشنده پیاز سفید به صورت عمده در بازار

این روزها پیاز یکی از مواد غذایی بسیار لازم و ضروری برای پخت بیشتر غذاها می باشد. گذشته از خواص شگفت انگیزی که دارد فروش آن توسط فروشنده پیاز سفیدصورت می گیرد و

پاسخی بگذارید

انواع پیاز