انواع پیاز
خانه / پیاز / قیمت پیاز در میدان تره بار

قیمت پیاز در میدان تره بار

قیمت پیاز در میادین تره بار به چه شکل است؟ ایا قیمت پیاز در میادین تره بار مناسب است؟ وقتی حرف از قیمت پیاز می زنیم باید توجه داشته باشیم کیفیت پیاز و رنگ پیاز نیز به میان می ایند و در قیمت گذاری ها موثر هستند. قیمت پیاز متناسب با کشت پیاز در ان فصل یا سال است. و هر چه قدر که عرضه زیاد باشد و تقاضا پایین تر قیمت پایین تر می اید. برای گرفتن استعلام قیمت و تهیه پیاز بدون واسطه با ما ارتباط بگیرید.

انواع پیاز

برای شروع به صحبت در مورد قیمت پیاز در ابتدا لازم است که انواع پیاز را بشناسیم.

پیاز در کشور در سه رنگ متفاوت کشت می شود:

این سه رنگ پیاز در طول سال در کشورمان موجود است و در هر فصل دارای کیفیت و مشخصات خاص به خود است که در مقالات بعدی در مورد ان صحبت می کنیم.

هر کدام از این سه رنگ خود دارای رقم های مختلف هستند که متناسب با منطقه کشت می شوند. به طور مثال در فصل بهار پیاز به صورت سه ماهه و ۴ ماهه کشت می شود و ماندگاری ان پایین است چرکه پیاز به صورت روزانه و با برداشت خرید و فروش می شود. به دلیل اینکه برداشت و فروش فاصله زیادی بین ان ها نیست و هزینه های انبار داری و جابجایی محصول از ان کسر می شود قیمت ان بسیار مناسب تر می شود نسبت به دیگر فصل های سال و قیمت پیاز متعادل است.

قیمت پیاز در میدان

قیمت پیاز در میادین

در میادین تره بار به دلیل اینکه غرفه های زیادی وجود دارد و مردم روزانه برای خرید عمده حضوری مراجعه می کنند باید قیمت ها در یک رنج باشند و تفاوت قیمت را در کیفیت ها مشاهده نمود. میادین پیاز مورد نیاز خود را به صورت مستقیم تهیه می کنند و روزانه به فروش می رسانند. قیمت پیاز را اگر بخواهیم متناسب با رنگ ان ها از قیمت بالا به پایین اشاره کنیم به شکل زیر می توان نام برد:

  1. پیاز قرمز
  2. پیاز سفید
  3. پیاز زرد

البته در نظر داشته باشید در بیشتر مواقع به این شکل است.
پیاز در میدان های تره بار با توجه به اینکه مغازه های کل شهر به انجا میروند برای خرید کردن, دارای کیفیت های متفاوتی هستند و در رنج های مختلف و سایز های مختلف متناسب با مشتری های مختلف و مناطق فروش مختلف اتن ها را بین مغازه داران تقسیم می کنند. برای خرید پیاز از میادین تره بار باید بدانید که باید صبح زود بروید تا بتوانید محصولات با کیفیت مناسب را خریداری کنید چراکه میزان و حجم فروش بالا است.

قیمت به روز پیاز در میادین

میادین تره بار با توجه به اینکه پیاز را روزانه تهیه می کنند و به فروش می رسانند, قیمت ان ها همیشه دارای نوسان است و بالا و پایین می شود. قیمت ثابت را به صورت روزانه می توان گرفت که معمولا با تماس استعلام قیمت می گیرند. میادین تره بار نیز تابع خرید و فروش تامین کنندگان پیاز هستند و هر روزی که عرضه کمتر باشد قیمت ان ها افزایش می یابد و هر زمان که میدان های تره بار تقاضا کم باشد قیمت پیاز در سر زمین پایین می اید. می توان گفت که قیمت تابع این دو گزینه و یک گزینه سوم به نام صادرات است و ان ها هستند که قیمت ها را مشخص می کنند در محصولات تره بار در ایران.

 

قیمت پیاز در سال ۹۸

قیمت پیاز در سال ۹۸ با نوسانات سال ۹۷ با کیلویی ۱۳ هزار تومان ادامه پیدا کرد و با برداشت پیاز به مرور قیمت ها پایین امد و در قیمت هر ساله خود بین ۸۰۰ الی ۱۵۰۰ تومان ایستاد. با شروع پاییز قیمت پیاز سفید و پیاز قرمز بسیار مناسب شد و حجم زیادی از پیاز به کشور های مختلف صادر شد. در این میان پیاز طلایی قیمت و اوضاع مناسبی نداشت و روز به روز قیمت ان کاهش پیدا می کرد.

قیمت پیاز در میدان

رسیدن قیمت در اواخر سال ۹۸ به ۸۰۰ تومان

با توجه به قیمت پیاز در سال ۹۷ و افزایش ان تا ۱۳۰۰۰ تومان مردم و کشاورزان بر این باور بودند که قیمت پیاز طلایی امسال نیز اینگونه می شود که متاسفانه با حرف های منحرف کننده بسیاری پیاز ها را انبار کرده و به فروش نرساندند و همین دلیل باعث کاهش قیمت ها شد و قیمت پیاز به شدت افت کرد.

قیمت پیاز در میدان

پیاز مناسب برای تره بار

چه پیازی برای تره بار مناسب است؟
معمولا پیاز های مناسب برای بازار های داخل در کیفیت های درجه ۲ و درهم و پیاز درجه یک درهم به فروش می رود که قیمت ان با پیاز های صادراتی متفاوت است. پیازی که برای تره بار است با توجه به هر استان و سفارش حجره دار انجام می گیرد. مجموعه ما این امادگی را دارد که پیاز را به صورت سورت شده هم برای شما غرفه داران اماده و ارسال نماید.

قیمت پیاز در میدان

خرید و فروش پیاز برای میادین تره بار

خرید و فروش پیاز برای میادین تره بار از جمله فعالیت های مجموعه سودا سه پیاز است که به صورت جدی و در طول سال انجام می گیرد. پیاز را در کیفیت های مختلف و با خیالی اسوده با یک ارتباط برای همیشه ان را تهیه کنید و دیگر دغدغه ای بابت کیفیت پیاز در روز های مختلف نباشید و متناسب با سفارش تان برایتان ارسال گردد. خرید و فروش پیاز برای میادین در طول سال انجام می شود برای تهیه پیاز مورد نیاز برای میادین می توانید با ما ارتباط بگیرید.

منبع: پیاز ایران

قیمت پیاز در میدان

امتیاز
5٫0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 3.5 (2 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجموعه کشاورزی سودا سه پیاز
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120954655
آدرس کانال: tejaratmosir@
پست الکترونیکی:info@sowdasepiaz.com

مطلب پیشنهادی

فروش تور پیازی صادراتی

فروش تور پیازی صادراتی ۳۰ کیلویی

خرید تور پیاز صادراتی در رنگ های قرمز و زرد با کیفیت بالا مناسب پیاز …

انواع پیاز