انواع پیاز
خانه / پیاز زرد / فروشندگان مرغوب ترین انواع پیاز زرد در ایران

فروشندگان مرغوب ترین انواع پیاز زرد در ایران

پیاز جز پر مصرف ترین محصولات کشاورزی است که وجودش در آشپزخانه ضروری و الزامی است چرا که برای تهیه انواع غذاها پیاز استفاده می شود. انواع پیاز از قدیم الایام کشت می شده است و در طب سنتی و حتی مدرن از خواص پیاز بسیار گفته اند از جمله گوگرد موجود در پیاز برای تصفیه و پاک سازی خون مفید است و در دارای مقادیر زیاد اسید فولیک و ویتامین سی است. این محصول پر خاصیت را می توان به طور کلی به سه دسته تقسیم بندی کرد: پیاز زرد یا همان پیاز طلایی، پیاز قرمز و پیاز سفید. از میان انواع پیاز، پیاز زرد بیشتر در آشپزی و در پخت پز کاربرد دارد نسبت به نوع سفید آن تند تر است. فروشندگان پیاز زرد در ایران با توجه به کشت این محصول که در تمام سال امکان پذیر است به خرید و فروش آن می پردازند.

فروشندگان مرغوب ترین انواع پیاز زرد در ایران

خرید اینترنتی پیاز زرد خوش قالب متوسط ۱ کیلویی

خرید اینترنتی پیاز زرد خوش قالب متوسط 1 کیلوییهمانطور که می دانید پیاز جز سبزیجات بسیار پر مصرف است اما پیاز زرد به دلیل طعم خوب و حتی مزه شیرینی که دارد، بیشتر در پخت و پز و آشپزی استفاده می شود. پیاز زرد حتی در انواع سالادها و همینطور به طور خام در کنار غذا نیز مصرف می شود.

اما علت تندی انواع پیاز چیست؟

علت تندی پیاز وجود ماده ای به نام سولفور است که با خرد کردن پیاز این ماده به صورت گاز در فضا پخش می شود و حتی اشک چشم را در می آورد اما این ماده خاصیت زیادی دارد از جمله برای سرماخوردگی مفید است.

اما برای خرید پیاز زرد و یا دیگر نوع های آن بصورت عمده، متداول است به بازار تره بار در شهرهای مرکز استان مراجعه کرد که انواع پیاز و پیازچه (تفاوت پیاز و پیازچه: پیاز به شکل غده ای بزرگ است که برگ های آن خوراکی نیست اما پیازچه غده ای کوچک است با طعمی متفاوت، که برگ های آن نیز خوراکی است.) با قیمت های متفاوت عرضه می شوند.

اما راه دیگر که امروزه بسیار رواج پیدا کرده است خرید اینترنتی است که حتی امکان خرید آسان برای انواع پیاز را محقق ساخته است. بدین منظور می توانید به وبسایت های فروش انواع سبزیجات و صیفی جات مراجعه کنید و انواع پیاز و به طور خاص پیاز زرد خوش قالب متوسط ۱ کیلویی را به سادگی سفارش دهید که با قیمت ارزان تر از بازار در مدت زمان کوتاهی به دستتان برسد. 

قیمت روز انواع پیاز در سال ۹۸

قیمت روز انواع پیاز در سال 98	همان طور که می دانید قیمت انواع پیاز و بطور خاص پیاز زرد در چند وقت اخیر و به طور خاص در سال ۹۸ بسیار متغیر بود.

قیمت روز انواع پیاز در میدان تره باره ها مشخص شده است که به نفع تولیدکنندگان و کشاورزان شریف است و هم در حمایت از مصرف کنندگان واقعی است، زیرا تعدادی سودجو و واسطه ها به دلایل بی مورد قیمت ها را آن طور که می خواستند بالا می برند و در حالی که از کشاورزان زحمتکش ارزان می خریدند و به مصرف کنندگان با قیمت های بالا می فروختند. با اعلام قیمت پیاز زرد و به طور کل پیاز، دست واسطه ها و سودجویان کم شده است.

عرضه پیاز زرد به صورت عمده و تناژ

عرضه پیاز زرد به صورت عمده و تناژ	پیاز زرد با توجه به این که در تمام سال در مناطق مختلف کشت می شود و همیشه بازار داغ و پر رونقی دارد که با یک بار رفتن به مراکز تره بار متوجه این موضوع می شوید. در این بازارها قیمت پیاز زرد با توجه به کیفیت و دیگر مسائل مانند مسیری که پیموده، و یا این که از اصفهان است یا جنوب متغییر است. همچنین در فصل های خاصی این محصول پر مصرف گران قیمت تر و در فصلی دیگر ارزان تر می شد. در این فروشگاه عرضه پیاز زرد به صورت عمده و تناژ صورت می گیرد.

فروش پیاز در میدان تره بار

فروش پیاز در میدان تره بارفروش پیاز هر روزه در حجم های زیاد در میدان تره بار هر شهر بزرگ و کوچک انجام می شود که انواع پیاز و با اندازه و سایزهای مختلف و از کیفیت های متفاوت عرضه می شوند، این محصولات از شهرهای مختلفی که در ایران کشت می شوند به میدان های تره بار آورده می شوند و از قیمت های متفاوتی برخوردار هستند. 

خریداران انواع پیاز از جمله پیاز زرد، پیاز قرمز، پیاز سفید و حتی پیاز شالوت به صورت متداول از این میدان های تره بار خرید می کنند تا بتوانند خرید با صرفه تری داشته باشند.

خرید پیاز قرمز و زرد و حتی سفید به راحتی در فروشگاه مجازی  امکان پذیر است که مشتریات با یک بار خرید باز نیز به این صورت خرید خواهند داشت. بهترین پیاز برای کباب کوبیده و دیگر غذاها پیاز زرد است، زیرا علاوه بر طعم خودی که دارد  در اکثر فصول سال کشت می شود و در نتیجه در دسترس تر است و قیمتش نیز اقتصادی تر و مناسب تر است.

قطب تولید پیاز زرد در ایران

قطب تولید پیاز زرد در ایران پیاز زرد به پیاز همه منظوره معرف است زیرا برای پختن انواع گوشت و کباب و سوپ و خورشت های متنوع این نوع پیاز استفاده می شود. 

تولید پیاز در خاک حاصلخیر و سبک امکان پذیر است در ایران انواع پیاز در شهرهای مختلف از خراسان و سیستان گرفته تا مرکز کشور مانند کرمان و اصفهان تا سمت غرب مانند کرمانشاه و جنوب کشور مثل خوزستان. اما قطب تولید پیاز زرد را می توان خراسان نامید.

نمایندگی انواع پیاز برای صادرات

نمایندگی انواع پیاز برای صادراتانواع پیاز های کشت ایران به دلیل خاک حاصلخیز، آب و هوای خاص و منحصر به فرد محل کاشت پیاز، بسیار خوش طعم هستند و در بازار خارجی بسیار شناخته شده و پرطرفدار است. 

این محصولات به عنوان مواد اولیه می توانند صادرات شوند و برای کشورمان و تجار بسیار سودآور و ارز آور باشند. چرا که در شرایط حال اقتصادی کشور، ضرورت صادرات چند برابر است و کالاهای غیر نفتی و کشاورزی بهترین گزینه برای بازار خارجی است.

در نتیجه در درجه اول باید تولید و کشت انواع پیاز درجه یک را افزایش داد تا بازار داخلی به مشکل نخورد و در نهایت به صادرات اندیشید.

قبل از صادرات به کشورهای دیگر باید بازار آن کشورها شناسایی شود و با توجه به نیاز آن کشور صادرات انواع پیاز صورت گیرد. از جمله کشورهای متقاضی مواد اولیه و غذایی، کشور های همسایه مانند عراق، کویت، امارات المتحده، بحرین، ترکیه و همچنین کشورهای اروپایی مانند روسیه و بلغارستان و دیگر کشورها است.  

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجموعه کشاورزی سودا سه پیاز
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120954655
آدرس کانال: tejaratmosir@
پست الکترونیکی:info@sowdasepiaz.com

مطلب پیشنهادی

خرید پیاز زرد

خرید پیاز زرد برای صادرات و فروش

خرید پیاز زرد برای صادرات و فروش در این مجموعه امکان پذیر است. انواع پیاز …

پاسخی بگذارید

انواع پیاز