انواع پیاز
خانه / پیاز سفید / صادرات پیاز سفید از ایران

صادرات پیاز سفید از ایران

صادرات پیاز سفید ایران جهت عرضه در بازار خارجی، کشورهای منطقه و حاشیه خلیج فارس با قیمتی مناسب در این سایت صورت می پذیرد. بهتر است اندکی درباره پیشینه و خواص این گیاه محبوب بدانیم. گفته می شود خواستگاه اولیه پیاز به ایران و افغانستان باز می گردد و از اینجا به دیگر نقاط جهان گسترش یافته و امروزه در تمام نقاط جهان کشت می شود. شاید به راحتی بتوان ادعا کرد که امروزه غذایی طبخ نمی شود مگر حتما یکی از چاشنی های مورد استفاده در آن پیاز باشد. خواص بیشمار پیاز نیز دلیلی بیشتر از پیشاست که بر ضرورت مصرف آن می افزاید.

صادرات پیاز سفید ایران

به دلیل کشت زیاد پیاز در کشور مازاد ان سالانه به کشور های مختلف اروپایی و اسیایی صادر می شود. پیاز کشور دارای کیفیتی مناسب و نسبت به دیگر کشور های تولید کننده عمده جهان دارای قیمتی مناسب تر است که به همین دلیل کشور های زیادی اقدام به تهیه ان می کنند. از جمله این کشور ها می توان به:

  • عراق
  • کویت
  • قطر
  • عمان
  • امارات
  • ترکیه
  • روسیه
  • افغانستان
  • ترکمنستان
  • و … اشاره نمود.

 

فروش انواع پیاز سورت شده

پیاز سفید صادراتی در ایران

پیاز سفید یکی از این نمونه ها است که در ماه های مختلف به کشور های نام برده صادر می شود. کشور های درخواست دهنده پیاز سفید از ایران معمولا پیاز سایز متوسط و یا درشت می خواهند و پیاز سفید لوکس بسیار برایشان مهم است. اکثر پیاز های کشت شده در کشور به دلیل ابیاری نادرست و بذر نامناسب به صورت سبز هستند و در ان ها رگه های سبز وجود دارد که بیشتر کشور ها این نمونه از پیاز ها را خریداری نمی کنند.

 

خرید پیاز سفید صادراتی

اگر قصد خرید پیاز سفید صادراتی را دارید باید توجه داشته باشید که خرید پیاز سفید با دیگر پیاز ها متفاوت است و باید ان را از نظر سایز و کیفیت رنگ مورد بررسی قرار دهید چون سلیقه ی کشور های مختلف با هم متفاوت است. برای خرید انواع پیاز صادراتی سورت شده می توانید با ما ارتباط بگیرید.

صادرات پیاز سفید

صادرات پیاز سفید از ایران به دیگر کشور ها بسیار مناسب تر است تا دیگر کشور ها که دلایل ان را در ادامه توضیح می دهیم. به دلیل اینکه عمده خریداران پیاز ایران کشور هایی نظیر عراق و کشور های حاشیه خلیج فارس هستند و کشور ایران در نزدیکترین فاصله با این کشور ها است به همین خاطر می توان پیاز سفید را برای صادرات به دیگر کشور ها ارسال نمود.

صادرات پیاز سفید

صادرات پیاز ایران

صادرات پیاز ایران در منطقه بسیار حائز اهمیت است چراکه پیاز ایران علاوه بر کیفیت مناسبی که دارد قیمت ان نیز مناسب است. پیاز از محصولات مهم در کشاورزی است و از واجبات به همین خاطر در کشور ما ایران پیاز به صورت عمده کشت می شود و مازاد ان نیز به دیگر کشور ها ارسال می شود.

صادرات پیاز سفید

منبع: پیاز ایران

امتیاز
5٫0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجموعه کشاورزی سودا سه پیاز
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120954655
آدرس کانال: tejaratmosir@
پست الکترونیکی:info@sowdasepiaz.com

مطلب پیشنهادی

فروشنده پیاز سفید به صورت عمده در بازار

این روزها پیاز یکی از مواد غذایی بسیار لازم و ضروری برای پخت بیشتر غذاها می باشد. گذشته از خواص شگفت انگیزی که دارد فروش آن توسط فروشنده پیاز سفیدصورت می گیرد و

انواع پیاز